Абразивне полірування кузова автомобіля

Що таке абразивне полірування кузова автомобіля – це відновна поліровка лакофарбового покриття для поліпшення зовнішнього вигляду авто. Проводиться тільки на чистому і знежиреному кузові. В процесі експлуатації транспортні засоби підпадають під вплив зовнішніх факторів. Частково або повністю, прибрати сліди такого впливу допоможе абразивна поліровка авто. Даний процес дуже трудомісткий. В результаті чого, абразивним способом знімається […]

Що таке абразивне полірування кузова автомобіля – це відновна поліровка лакофарбового покриття для поліпшення зовнішнього вигляду авто. Проводиться тільки на чистому і знежиреному кузові. В процесі експлуатації транспортні засоби підпадають під вплив зовнішніх факторів. Частково або повністю, прибрати сліди такого впливу допоможе абразивна поліровка авто. Даний процес дуже трудомісткий.

В результаті чого, абразивним способом знімається поверхневий шар лаку. Абразивна поліровка кузова – відповідальна процедура, і полягає в усуненні пошкоджень на кузові. Слід розуміти, що повністю видалити всі подряпини з кузова можливо тільки в тому випадку, коли їх глибина не більше 50% від товщини лакового покриття.

Ось саме тому, такою роботою повинен займатися фахівець, який попередньо озгляне машину. З точністю до міліметра, відстань, товщини, довжину і т.д. зможе визначити лише він. Слід зазначити, що фарбування і полірування автомобілів проводиться в багатьох містах країни. Але авто полірування в Києві приваблює досвідченістю майстрів і комплексним підходом до захисту ЛФП (лакфарбового покриття).


Етапи полірування

  1. Підготовка авто перед поліруванням кузова. Включає в себе мийку, видалення різних забруднень, виведення плям. Слід зазначити, що в такому випадку, на деяких СТО ціна буде вище.
  2. Полірування спеціальними абразивними пастами. На даному етапі відбувається видалення подряпин з кузова. Також, надається гладкість покриттю. Важливий етап, від якого залежить, який результат принесе абразивна поліровка кузова.
  3. Видалення слідів абразивних паст. Поверхня доводиться до блиску спеціальними серветками, і абразивна поліровка підходить до завершення.

полировка краски авто З вищезазначеного випливає, що це процедура відповідальна, вимагає уважності і серйозного підходу. защита ЛКП Основний результат, який приносить кожне полірування, в т.ч. і абразивне полірування кузова, полягає в боротьбі з корозією. Адже після процедури формується надійний захист. Проста істина – чим регулярніше захищається машина, тим більше вона прослужить своєму власникові.

Підтримання автомобіля в хорошому стані – ознака досвідченості

Власника авто зустрічають по його транспортному засобу, а вірніше – по його доглянутості. Адже тільки в цьому випадку, авто прослужить вірою і правдою довгі роки. Не варто забувати, що машина – це не тільки засіб пересування, а й стиль життя, який необхідно постійно підтримувати і стежити за ним. Запрошуємо на СТО в Києві – фахівці Sun Motor проведуть якісне абразивне полірування кузова вашого авто.

Запишись сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *