Абразивна поліровка авто (відновна)

Відновлювальне полірування кузова автомобіля

У процесі використання автомобіля відбуваються зміни хімічних і фізичних властивостей лакофарбових покриттів – старіння. Утворюються мікротріщини, які зменшують блиск, збільшують пилонакопичення. Через мікротріщини в лакофарбове покриття надходить волога, яка продовжує подальше його руйнування. Для того щоб уникнути неприємностей, проводиться полірування автомобіля, яке є найкращим варіантом профілактики і захисту машини.

Відновлення ЛКП - лакофарбового покриття

Якісний детейлінг допоможе усунути легкі подряпини, потертості (навіть радіальні і багаторазові) якщо їх глибина в товщині лаку, а шар фарби без пошкоджень. Професійний майстер не допустить перегріву лаку під час полірування, знаючи оптимальну методику роботи під тип потертостей кузова на вашому авто. Але якщо подряпини глибокі або є відколи фарби – полірування стане лише підготовчим етапом до локального перефарбовування ділянки (тут головне правильно підібрати колір). Для локального фарбування пошкоджених місць кузова – пропонуємо послуги фарбувального цеху.

Абразивне полірування кузова

Найдорожчою і трудомісткою є абразивна відновна поліровка кузова авто. Вона здійснюється за допомогою орбітальної полірувальної машинки з колами різних типів і спеціальних абразивних паст шляхом зняття з кузова надтонкого шару лаку (0,002-0,004мм). В результаті такої поліровки з покриття видаляються помутніння, потертості, неглибокі подряпини, а також сліди від дерев, фарби і бітуму.

Для підтримки покриття кузова в належному стані його полірування проводиться щорічно.
Навіть на простій машині ви легко зможете справити враження солідної людини – в цьому вам неодмінно допоможуть фахівці СТО “Sun Motor” з послугою полірування авто.

Захисне полірування авто

Захисне полірування кузова автомобіля

Перетворити свій автомобіль і повернути йому первинний вигляд допоможе захисна поліровка авто. Даний процес являє собою обробку поверхні для того, щоб вона придбала блиск. Захисна поліровка повертає машині яскравий колір, приголомшливий блиск і красивий вид, відштовхує від покриття бруд і воду. Адже навіть дорогі машини, рано чи пізно, втрачають свою красу. Існують ситуації, коли кузов авто піддається різним неприємностей ззовні, тому рекомендується звернутися за процедурою – захисна поліровка кузова. Вона допоможе усунути всі нерівності.

Причини замовити полірування кузова

 • Отримання розкішного блиску автомобіля. Це, без сумнівів, відбивається на іміджі власника авто.
 • Захисна функція. Використовуючи захисну поліровку, можна уникнути утворення корозії, появи подряпин.
 • Усунення існуючих дефектів. У полірування автомобіля входить ряд процедур, які нададуть блиску і сяйва машині.
 • Приємна вартість. Ціна полірування і приголомшливий результат приємно здивують кожного автомобіліста.

Полірування машини на зимовий період

Захисне полірування авто – це нанесення спеціального покриття, що відштовхує бруд і воду. Рано чи пізно її доводиться робити всім досвідченим водіям. Особливо необхідне полірування машини на зиму. Саме в холодний період, авто піддається неприємним впливам, таким як:

  1. Дорожній бруд. Особливо це актуально перед зимою.
  2. Механічні навантаження (наприклад, очищення машини від снігу).
  3. Тверді опади. Як би водій не готувався перед зимою, опади неминучі.
  4. Зимові протилідні реагенти.
  5. Парковка машини на зиму на вулиці. Без сумнівів, навесні на ній виявляться нові подряпини.

Ідеальним варіантом не тільки поновлення лакофарбового покриття, а й захисту машини від зовнішніх впливів, безсумнівно, залишається захисна поліровка. Дана послуга надається нашим СТО.

Фахівці нашого СТО зроблять цю роботу якісно, а також при необхідності нададуть роботи з фарбування авто, якщо вам необхідне, наприклад фарбування крила. Наші фахівці вміють дивувати і старі автомобілі оновлюють до виду нових. А новим, відповідно, продовжать шикарний вид на довгий час.

ремонт мотора авто
ремонт мотора авто
ремонт мотора авто
Ціни на захисне полірування
Послуга
Вартість
Нанесення захисного покриття на авто
від 800 грн.
Полірування автомобіля (кузова)
від 3500 грн.
Полірування деталі
від 300 грн.
Абразивне полірування фар
від 400 грн. за пару