Ремонт ГПК і рульових рейок

Пропонуємо комплексний ремонт рульової системи на СТО

Ремонт гідропідсилювача керма (ГПК) – затребувана послуга. Одна з найбільш частих проблем, які можуть виникнути у автомобіліста – це несправність рульового управління, зокрема рульових рейок, яка виникає через передчасне зношування деталей в рульовому механізмі (сальників, підшипників, втулок і т. п.). Внаслідок таких неполадок керованість автомобілем погіршується аж до заклинювання рульового колеса і повної некерованості. Якщо така проблема виникне під час руху, вона може привести до дуже тяжких наслідків. Тому дуже важливо доглядати за своїм автомобілем, відстежуючи всі можливі несправності в роботі гідропідсилювача.

Ознаки того, що рульова рейка вийшла з ладу:

  • наявність стороннього стукоту
  • збільшення затискання керма і люфтів
  • підтікання рідини гідропідсилювача керма і т. п.

Якщо ви помітили хоча б одну з ознак, вам необхідно негайно звернутися в сервіс, де неполадки гідропідсилювача керма будуть усунені.

Багато автосервісів пропонують саме просте рішення: замінити рульову рейку в зборі. Такий варіант, звичайно ж, має місце бути, однак цей спосіб є найменш ефективним і найбільш дорогим, оскільки нова рейка коштує досить дорого (від 7-8 тис. грн.), А ресурс рейки при цьому обмежений (20-30 тис. км ), тому досить скоро вам знову доведеться купувати нову рейку.

СТО “Sun Motor” пропонує вам альтернативний варіант – ремонт рульової рейки і ремонт гідропідсилювача керма. Це досить складний процес, який вимагає спеціального устаткування, професійного підходу і тимчасових витрат, однак при цьому такий ремонт рульового керування є більш вигідним і надійним в порівнянні з іншими способами.

Проводимо ремонт рульових рейок:

  • діагностика рульової рейки автомобіля, після якої наші фахівці приймають рішення про необхідність і доцільність її ремонту
  • зняття і установка рейки
  • дефектовка знятої з автомобіля рейки
  • заміна комплектуючих рульової рейки
  • ремонт гідропідсилювача і інших елементів рульового механізму
  • перевірка і тестування відновленої рейки на працездатність, зусилля і плавність ходу, тиск в магістралях і ін.
  • розвал-сходження після закінчення відновлювальних робіт.

Ремонт рульових рейок здійснюється тільки з використанням висококласних комплектуючих і матеріалів від провідних виробників запасних частин. Ми повністю розбираємо кермові рейки, замінюючи всі необхідні комплектуючі. Крім того, ми також пропонуємо послугу комплексної діагностики та ремонт ходової частини авто, яка дозволить виключити ймовірність негативного впливу на відремонтовану рейку, гідропідсилювача і інших деталей, які зносилися або вийшли з ладу.

Вибравши неповну заміну, а ремонт рульової рейки в Києві автомобілісти столиці ще жодного разу не пошкодували про зроблений вибір, оскільки ця послуга від нашої компанії не тільки привела їх автомобілі в повну справність, а й заощадила їм гроші.

Ремонт рульової системи
Послуга
Вартість
Заміна рідини ГУР (гідропідсилювача керма)
від 150 грн.
Заміна ременя гідропідсилювача
від 150 грн.
Зняття і установка рульової рейки
від 800 грн.
Заміна насоса ГПК
від 500 грн.
Ремонт рульової рейки
від 400 грн.