Контакти СТО в Києві

Станція технічного обслуговування автомобілів (іномарок)

Столичне шосе (Голосіївський район)
Близько Печерський район, поруч для клієнтів з Дарницького району

автомобілі на підйомниках в СТО
На СТО працює 12 осіб для швидкого обслуговування
ремонт автомобілів на СТО
Гарантія якості виконаних робіт

СТО Sun Motor

Наш автосервіс обслуговує легкові автомобілі і джипи до 3,5т з 2012 року.

Є багато підйомників, співробітники-професіонали, фарбувальний цех і цех кузовного ремонту. Діє стіл замовлення запчастин, можна замовити евакуатор для доставки автомобіля на СТО.

З комфортом можна почекати закінчення ремонту в кімнаті відпочинку (ТВ, Wi-Fi).

Використовуємо якісні матеріали та узгоджуємо всі роботи з замовником.

Водій, пам’ятай! Краще усунути дефект вчасно, ніж потім робити повний капітальний ремонт. Запрошуємо провести технічний огляд авто у нас.

Відправити запит або записатися

  Особливості якісного СТО

  Автомобільний сервіс може знадобитися кожному водієві. Періодично потрібно звертатися до фахівців для проведення різних робіт. І щоб ремонт не коштував надто дорого, потрібно самому подбати про дотримання графіка технічного обслуговування авто. Дуже важливо вибрати майстрів, які володіють багаторічним досвідом, необхідним обладнанням та іншими перевагами.

  Надійний автосервіс в Києві – СТО поруч

  У Києві працює безліч автосервісів і СТО. Але не кожен сервіс надає гарантію на роботи, адекватні ціни і оперативне обслуговування. Крім повного технічного оснащення для діагностики і ремонту, можемо запропонувати обслуговування майстрами, які мають багаторічний досвід роботи з іномарками, а значить зроблять все правильно і швидко.

  Автосервіс поруч – наше СТО знаходиться в Голосіївському районі, близько клієнтам з Дарницького та Печерського районів. Вулиця Острівна 16 (внутрішній двір) – прокласти маршрут на карті.

  Попередня консультація доступна кожному відвідувачу СТО Сан Мотор – майстер-приймальник особисто оцінить фактичний стан вашого автомобіля і складе кошторис на роботи, вартість деталей і матеріалів – якщо все підійде, можна відразу залишити машину на ремонт. У чаті або по телефону ви можете дізнатися вартість, наприклад на фарбування деталі – але це орієнтовна ціна на роботи, фарбу і лак для нової деталі, а запчастини яким потрібно видалення іржі, виправлення після рихтування іншими майстернями або інші роботи з підготовки – можуть бути оцінені правильно тільки особисто механіком і маляром на місці.

  Швидко записатися або отримати консультацію можна за телефоном:
  093-783-2632
  Інші контакти обробляються в порядку черги (листи на e-mail, питання в чат, відгуки та публічні звернення) – технічні нюанси проходять особистий розбір механіками нашого автосервісу, коли у них з’являється вільний час.