Захист кузова авто від корозії. Методи

Захист авто від корозії – це профілактичний спосіб боротьби з іржею машини. Автомобілю потрібен постійний захист залізних елементів від різних шкідливих впливів. Корозія автомобільного кузова має ряд специфічних особливостей. Захист кузова від корозії має проводитися зі знанням основних осередків ураження автомобіля іржею. В силу своєї конструкції, багато частин кузова автомобіля неможливо оглянути без допомоги фахівців. […]

Захист авто від корозії – це профілактичний спосіб боротьби з іржею машини. Автомобілю потрібен постійний захист залізних елементів від різних шкідливих впливів. Корозія автомобільного кузова має ряд специфічних особливостей. Захист кузова від корозії має проводитися зі знанням основних осередків ураження автомобіля іржею. В силу своєї конструкції, багато частин кузова автомобіля неможливо оглянути без допомоги фахівців. Отже, необхідно розглянути, як саме проходить захист від корозії автомобіля.


Способи боротьби з корозією авто

  • Оцинкування заліза. Дуже складний спосіб. Але є потужним захистом кузова від корозії. Полягає в тому, що кузов поміщається в спеціальну ванну з розплавленим цинком. Служить свого роду бар’єром між кузовом автомобіля і навколишнім середовищем. Даний метод проводиться переважно виробниками окремих авто.
  • Плівковий захист. За статистикою, на нижній частині кузова найчастіше з’являються тріщини, які піддаються корозії, в першу чергу. Захист кузова від корозії в даному випадку полягає в наклейці спеціальної плівки на пошкоджену частину. Цей спосіб один з найпоширеніших. Нанесення плівки не займе багато часу, тому його можна зробити своїми руками. Однак, для отримання ефективного результату, все ж, краще звернутися до фахівців.
  • Покриття кузова лаком. Локальне фарбування авто полягає в тому, що на певні частини автомобіля наноситься захисне лакофарбове покриття. Тут потрібно правильно вибрати, який саме вид покриття нанести, щоб захистити машину про корозії. В цьому випадку, можна звернутися в автосервіс, який допоможе у вирішенні такої проблеми.
  • Антикор Раст-Стоп. Ще один з поширених методів захисту авто від корозії – це антикорозійна обробка кузова “Раст-стоп”. Автомобіль покривають спеціальним засобом, що захищає метал від впливу негативних впливів природи і результатів зимових методів боротьби зі снігом на дорогах: солі. Метод особливо популярний в дні осінньо-весняного періоду.
  • Метод грунтувания. Захист авто від корозії відбувається за допомогою спеціального прошарку між лакофарбовим покриттям і металевою поверхнею. Грунтовка запобігає потраплянню вологи на залізо. Поширений спосіб захисту серед клієнтів СТО. Як правильно грунтувати авто читайте у відповідній статті на нашому сайті.
  • Барєрний захист. Полягає в тому, що створюється бар’єр (перешкода) для дрібних предметів, які можуть вилетіти з-під коліс (наприклад, камені, дрібні частини люду і т.д.). Послуга надається на станції технічного обслуговування.

антикор защита Всі ці способи по-своєму ефективні і в кожній ситуації використовується той, який найбільше підходить. Слід зазначити, що ретельна обробка прихованих частин автомобіля є запорукою подальшого захисту авто від будь-якого виду корозії.

Як вибрати правильний спосіб

Без сумнівів, кожен водій хоче захистити свій автомобіль від шкідливих факторів за невисоку вартість. Особливо, від такого чинника, як корозія. Перед ним стоїть дилема, захистити машину від корозії своїми руками або ж звернутися до фахівців. Краще, віддати перевагу роботі професіоналів. По-перше, на СТО працюють досвідчені майстри, які стикаються з подібними питаннями дуже часто. По-друге, надається гарантія якості виконаних робіт. По-третє, вартість процедури доступна кожному автомобілісту. По-четверте, фахівці підкажуть, які методи боротьби з корозією краще використовувати в кожному конкретному випадку. обработка антикором

Боротьба з корозією – головний чинник продовження стабільної роботи автомобіля. Чи варто експериментувати, виконуючи цю роботу своїми руками, вирішувати тільки самому власнику машини. Звернутися до фахівців за професійною допомогою і зекономити свій час. Результат цілком виправдовує вартість. Машина буде під надійним захистом і прослужить своєму власникові довгий час. Тому не варто нічого вигадувати, потрібно довіритися фахівцям автосервісу. Запрошуємо на СТО в Києві – майстри Sun Motor проведуть повну антикорозійну обробку вашого авто для захисту від корозії.

Запишись сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *