Послуги СТО для іномарок в Києві

Майстри з досвідом – робимо “як для себе”

Послуги автосервісу Сан Мотор, де найкраще зробити ремонт і обслуговування

Своєчасне обслуговування робить автомобіль безпечним, продовжує стабільну роботу і здешевлює ремонт. Сервіс-центр для іномарок Sun Motor пропонує широкий перелік послуг СТО, включно з підбором нових запчастин для обслуговування вашого авто.

Якщо є сторонні звуки в моторі або стукіт в ходовій частині – запрошуємо на діагностику. Кваліфіковані фахівці нашого автосервісу допоможуть визначити причину і складуть кошторис на роботи.

Відгуки можна прочитати чи залишити свій за посиланням.

ремонт підвіски

Ремонт ходової частини автомобіля

ремонт мотора авто

Капітальний ремонт двигуна і його вузлів

заміна рідин в авто

Заміна масла і технічних рідин

кузовний ремонт

Рихтування, зварювання і кузовні роботи

розбортування коліс

Всі послуги шиномонтажу, сезонна зміна шин

деталі для авто

Свій сервіс для оперативної доставки запчастин

гальмівна система

Ремонт гальмівної системи

ремонт ГУР і керма

Ремонт рульової системи

захист кузова авто

Антикорозійна обробка засобом Rust Stop

планове ТО автомобіля

Технічний огляд і комп’ютерна діагностика

Всі види послуг СТО 
toyota
lexus
honda
mitsubishi
nissan
infiniti
mazda
suzuki

Не знайшли своє авто в списку? – Ми обслуговуємо всі марки авто!

З турботою про клієнта: Sun Motor

Універсальне СТО з якісним сервісом для іномарок – станція Сан Мотор в Києві. Співпрацюємо з імпортерами авто з США по послугах ремонту американських і канадських автомобілів. Для корпоративних клієнтів з автопарком – є місце очікування для автомобілів.

Крім автомайстерні на 4 поста (підйомники до 3,5 тонн), клієнтам доступний сучасний цех кузовного ремонту та малярних робіт (окрема фарбувальна камера), де працюють фахівці з великим досвідом роботи з іномарками.

Якщо вам теж набридли величезні каталоги деталей – менеджер по підбору запчастин підбере потрібну запчастину, згідно VIN-коду вашого авто. Для складних випадків на СТО є стапель, і інше спеціалізоване обладнання. Є послуги шиномонтажу, антикорозійної обробки, чистка форсунок.

Нас вибирають ті, хто цінує свій час

Клієнтам доступний попередній запис за телефоном на зручний день і час. Але, якщо ви опинилися поруч і зручно прямо зараз завести автомобіль на технічне обслуговування – можна з комфортом почекати в кімнаті очікування з TV і WiFi.

СТО Sun Motor – один з кращих автосервісів в Києві за вартістю і оперативністю обслуговування. Досвід співробітників в обслуговуванні та ремонті іномарок допомагає їм робити роботу швидко. Даємо гарантію на якість робіт.