Полірування фар автомобіля

Робимо правильне полірування пластикових і скляних фар

Передня частина автомобіля є його візитною карткою, тому полірування фар – це незамінна процедура, якої систематично потребує будь-який транспортний засіб. При активній експлуатації машини, на капоті, бампері і фарах збирається велика кількість пилу і бруду, внаслідок чого втрачається її презентабельний вигляд. Полірування фар автомобіля дозволяє прибрати бруд, що накопичився, і дрібні подряпини, які він утворив.

Тому готовий результат впливає не тільки на зміну зовнішнього вигляду машини, а й на світлопропускну здатність фар, від чого вони починають світити з колишньою яскравістю, при якій світло б’є далі і добре розсіюється по сторонам. Послугу варто замовляти хоча б раз на півроку, щоб функціональні можливості даної деталі зберігалися в первісному вигляді.

Причини появи подряпин на фарах

  • Рідкісна мийка автомобіля, від чого поверхня фар постійно забруднюється, і деформується від тертя об неї дрібних частинок. Особливо важлива мийка пластикових фар, адже цей матеріал легко пошкоджується, внаслідок чого він недовговічний. Правильний догляд може продовжити термін служби пластикової поверхні, яка в свою чергу буде забезпечувати фари хорошою світлопропускною спроможністю.
  • Мийка автомобіля з використанням невідповідних засобів, які залишають мікроподряпини. Під час активного миття скла фар порошковими засобами, на їх поверхні можуть з’являтися ледь помітні подряпини, які з часом поглиблюються і стають глибше і ширше.
  • Механічні пошкодження від сторонніх предметів. Трапляються різні непередбачені ситуації, в результаті яких машина наїжджає на різні предмети, здатні залишати вм’ятини і подряпини.

Полірування фар зазвичай потрібно тоді, коли власнику машини стає некомфортно їздити в темний час доби. Світло від фар стає слабким, і він вже не відрізняється колишньою дальністю. Їздити з фарами які знаходяться в такому стані дуже небезпечно, тому, що це може спровокувати виникнення аварійної ситуації. Тому рекомендуємо проводити процедуру систематично, через рівні проміжки часу.

полірування фари на сто
полірування фари на сто
полірування фари на сто
Ціна полірування фар
Фари (пластик або скло)
Вартість
Абразивне полірування фар
від 400 грн. за пару
Полірування машини
Вартість
Полірування всього авто
від 3500 грн.
Полірування деталі
від 300 грн.
Нанесення захисного покриття на авто
від 800 грн.